Počela je nova školska godina, počela je nova pedagoška godina....uskoro akademska, a i novo godišnje doba u kojem sve sazrijeva, suši se, mijenjaju se boje i gasi se jedan ciklus.

A mi u našoj Knjižnici započinjemo od A pa idemo do Ž!

Kako smo se neki od nas razboljeli, a neki se nisu još okupilinaša se radionica odigrala 1:1. Ne, nije to neriješeno. Bile smo samo ja i teta Taja. I to na petak 13.

Najprije smo malo istraživale prostor Knjižnice, uočavale promjene i nadopune.

Brzo smo se preselile u našu čarobnu igraonicu.

Da se opustim teta mi je prvo dala mali drveni namještaj da složim spavaonicu za lutkice. Bila sam vrlo energična, puna ideja i brza.

Teta je, izgleda, zaključila da sad možemo prijeći na zadatke.

Dobila sam lijepe stickere, sama sam ih uspjela zalijepiti i urediti, a zatim bojicama doraditi okruženje za moje kućne ljubimce, psa i  mačku, i njihovu hranu, kost i ribu.

Onda smo vježbale, kaže teta - orofacijalna gimnastika.

Pa sam ponavljala teške riječi za izgovor, a koje su zapravo isto izvježbavale moje artikulacijske organe.

Malo smo osluškivale moj izgovor glasova L i R.

Potom sam izabrala slikovnicu o jelenima koju smo pročitale i znala sam odgovoriti na sva pitanja. Juuuupi!

Proletjele su nam naše dvije pričaonice. Samo za mene. A drugi puta, bit će novih prijatelja!

Djeci, pridružite mi se u igri i učenju pred školu!