Gradska knjižnica i čitaonica "Mladen Kerstner" u petak 19.7. organizirala je predstavljanje knjige Kristijana Petrovića u sklopu Malog festivala kulture Centra za kulturu Ludbreg.

U kasnim večernjim satima Kristijan Petrović, varaždinski The Dark Storyteller, ludbreškoj publici pripovijedao je o keltskim mitovima i pripovijetkama uz vizualni sadržaj. Intrigantno, mistično i necenzurirano K. Petrović predstavio je nedvojbeno jednu od najpoznatijih mitologija koja je ostavila traga i u današnjim običajima Iraca, Velšana, Škota te kasnije i anglosaksonskog svijeta.

"Keltski mitovi i pripovijetke" prva je sveobuhvatna knjiga edicije "Epske priče" u izdanju nakladničke kuće Stanek. Od mnoštva imena iz keltskih mitova, zasigurno je publika prepoznala i neke iz popularne kulture te se na taj način dodatno zainteresirala.

Zahvaljujemo svima na dolasku i radujemo se budućim susretima!