Ovogodišnji virtualni 5. recital kajkavske poezije Božo Hlastec pod nazivom „Nebegledec“ završava objavom Prosudbenog povjerenstva o izboru nagrađenih pjesama na mrežnoj stranici  i Facebook profilu Gradske knjižnice i čitaonice „Mladen Kerstner“ Ludbreg.

Od ukupno 92 pristigle pjesme,  članovi prosudbenog povjerenstva prvo su odabrali 20 pjesama koje će biti tiskane u zborniku u kojem će biti pjesme s recitala od 2021-2023. godine. Odluka povjerenstva o izboru nagrađenih pjesama objavljena je u video snimci recitala na mrežnoj stranici i na fb profilu gradske knjižnice.

Autori nagrađenih pjesama dobit će skulpture Zlatni, Srebrni i Brončani kaj, a autor pobjedničke pjesme i novčanu nagradu u iznosu od 1000 kuna.

U snimci 5. recitala možete poslušati svih 20 odabranih pjesama koje će biti tiskane u našem zborniku sljedeće godine.