Plakat Sjedim čitam slikamKnjižničarsko društvo Varaždinske županije objavilo je fotonatječaj : Sjedim, slušam, slikam...kojim želi motivirati srednjoškolsku populaciju na dolazak u knjižnice, upoznavanje s njezinim fondom, mogućnostima i uslugama koje im one nude.

Kriteriji za natječaj obuhvatit će maštovitost, kreativnost i originalnost fotografskog rada, a prije svega spontanost i sposobnost prijenosa emocije i trenutka.

Pobjednički radovi bit će objavljeni nakon završetka natječaja na mrežnoj stranici i Facebook profilu Knjižničarskog društva Varaždinske županije, u e-časopisu Društva te  lokalnim  medijima. Nagrade će se dodijeliti na prvoj radionici Društva, u 2022. godini. U slučaju posebnih epidemioloških uvjeta, dodijelit će ih knjižničari  u svojim knjižnicama.

Natječaj je otvoren od  11. siječnja do 31. siječnja 2022. godine.

Natječaj je objavljen na službenim stranicama Društva te na facebook stranici,  https://pubweb.carnet.hr/kdvz/, na kojima se mogu preuzeti UPUTE ZA NATJEČAJ, i PRIJAVNICA.