Na Odjelu za djecu Gradske knjižnice i čitaonice „Mladen Kerstner“ u Ludbregu održali smo prigodnu radionicu na kojoj su djeca radila Božićno drvce. Vrijedna družina koju je predvodila učiteljica Snježana Hranić u knjižnicu je došla već oko 16 sati i pripremila sav potrebni materijal i pribor.

Razigrane dječje ruke vrlo su brzo i umješno na već pripremljene kartonske oblike namatale vunu raznih boja te su na njih vrućim ljepilom lijepile različite ukrase. Kako su neki od nas prvi puta radili s vrućim ljepilom, puno su nam pomogle teta Margareta i teta Bojana. I za nešto više od sat vremena izradili smo 15-ak prekrasnih Božićnih drvca od kartona koja ćemo ponosno pokazati svojima doma i njima ukrasiti svoje radne sobe.

Svima nam je bilo lijepo, pa s nestrpljenjem očekujemo sljedeću radionicu na Valentinovo.