U Mjesecu hrvatske knjige knjižnica je organizirala za učenike 3. i 4. razreda OŠ Ludbreg kviz znanja.

Već tradicionalno u vrijeme ove manifestacije Gradska knjižnica organizira zabavni kviz. Sudjelovale su grupe po tri učenika iz svakoga razreda i pokazali su svoje znanje iz opće kulture, poznavanja Kviz 2Kviz 2zavičaja te nekoliko pitanja vezanih uz knjižnicu. Publika koju su činili ostali učenici vjerno je bodrila svoje favorite. Razlika u bodovima je bila izuzetno mala tako da su odlučivale nijanse. Pokazano znanje bilo je dosta dobro što možemo zahvaliti njihovim dobrim učiteljicama. No, kao i u svakom kvizu mora biti pobjednik. Jučer je pobijedio 3. a, dok je danas to bio 4. a razred. Pobjednici su svojim znanjem osigurali i nagradu, majice s logom kviza za cijeli razred te poklon bon. Kviz je vodila naša vrijedna knjižničarka Margareta kojoj možemo zahvaliti i na zanimljivim pitanjima u kvizu.