Sezonu edukativnih programa u 2022. Hrvatski sabor kulture nastavlja u Zagrebu i organizira jednodnevni seminar/radionicu na temu:
„UMJETNOST I MULTIMEDIJA – FOTO PERFORMANS“

Seminar/radionica otvoren je za sve voditelje i članove plesnih, kazališnih, likovnih udruga i srodnih udruga te pojedinaca koji u svom radu koriste različite medije ili bi to htjeli naučiti, a u umjetničke, promotivne ili marketinške svrhe.

Seminar će biti održan u Velikoj dvorani Hrvatskog sabora kulture, u Zagrebu, 2. travnja 2022., Ulica kralja Zvonimira 17, s početkom u 10 sati. Dolazak je moguć od 9.30 sati.
Voditeljice seminara su plesna voditeljica i umjetnica Sellena Beram te Tamara Barešić članica umjetničke organizacije MADE performing arts & multimedia, grafički dizajner i plesačica.

Za sudjelovanje na seminaru polaznici moraju posjedovati EU digitalnu COVID potvrdu.

Prijave se primaju putem prijavnice  na adresu elektroničke pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. najkasnije do 1. 4. 2022. do 13 sati.

Sve ostale detalje pronađite u Pozivu  i proslijedite informaciju svim zainteresiranima.