Zbog zamjene polica za knjige Gradska knjižnica i čitaonica „Mladen Kerstner“ Ludbreg bit će zatvorena za korisnike  od 14. do 20. listopada. 2021. godine. U navedeno vrijeme korisnici mogu vratiti posuđene knjige u posebne spremnike koji će biti kod ulaznih vrata knjižnice.

Nabavka novih polica za potreba Gradske knjižnice sufinancirana je novcima Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske u iznosu od 50.000 kuna iz sredstava za investicijske programe.

U ovoj ćemo godini zamijeniti 18 metara dvostranih i 5 metara jednostranih polica na Dječjem odjelu i Odjelu za odrasle.  Zahvaljujući razumijevanju g. Branka Dijanošića, ravnatelja Centra za kulturu i informiranje „Dragutin Novak“ dio građe izmjestit ćemo u spremište u novouređenom dijelu  podruma, čime ćemo osloboditi mjesto na policama za kupnju novih naslova.

Molimo naše cijenjene korisnike za razumijevanje.