Ovogodišnji ljetnji praznici bliže nam se kraju. Ostalo nam je još samo dvadesetak dana odmora. A sa školskom godinom počet će igraonice, pričaonice, radionice za najmlađe u našoj knjižnici. Unatoč godišnjim odmorima, ove smo godine od 21. srpnja do 12. kolovoza uspješno organizirali Ljetnju pričaonicu na njemačkom jeziku. 14 mališana sa tetom Susanne naučili su dvije nove pjesme; Guten Tag, guten Tag, Teddybaer, dreh dich um, te brojne nove dosad nepoznate riječi, igrali, pjevali, plesali i veselili se.

S početkom nove školske godine 6. rujna počinje novi ciklus pričaonica na njemačkom jeziku. Pričaonice će se po grupama održavati ponedjeljkom i utorkom od 15 sati.
Svi ste dobrodošli. Upisati se možete svaki radni dan u knjižnici ili se možete javiti osobno teti Susanne na tel. 098 1659535.