Prostor u kojem „žive“ knjige treba biti važan dio života svih ljudi, stoga je važno predstaviti  ga najmlađima. Uvijek s veseljem ugostimo djecu, koja su danas i jučer došla iz Dječjeg vrtića Radost.

Nakon kratkog razgleda knjižnice i slikovnica koje držimo na Dječjem odjelu, premjestili smo se u igraonicu i drvenim bojicama ukrasili papire pune jesenskih motiva. Neka osmijeh ove vrtićke grupe bude motiv i ostalim vrtićima da nas dođu posjetiti.

DVR 5.10

Drvene bojice, šarene slikovnice i radosno dječje pjevanje danas nam je došlo u knjižnicu kao što dolazi jesen. Nježno i umiljato. Skupina Krijesnice Dječjeg vrtića Radost svoj naziv nosi s razlogom, zbog njih nam je ovaj petak osvijetljen pozitivom.  Gradska knjižnica i čitaonica „Mladen Kerstner“  ovim je posjetima obilježila Dječji tjedan.

DVR 6.10