Gradska knjižnica „Mladen Kerstner „ Ludbreg i humanitarna udruga „ Voli Život“ održali su kulturno humanitarnu manifestaciju“ predstavljanje književnog opusa hrvatskog književnika Ante Marinčića i njegovih djela u svečanoj dvorani dvorca Batthyany u Ludbregu.

Predstavili smo romane : „Potom je sve utihnulo“ „Rafaelo“ ,“Rebro“ ,knjigu „Lijepa naša ,draga naša“(izbor 133 kolumna od preko 1000 kolumni u desetak listova.) Usput su spomenuti romani koji su predstavljeni u gradskoj knjižnici „Metel Ožegović“ u Varaždinu 30.08.21 ,a to su „S onu stranu“ (roman s ključem) ,knjiga kratkih priča „Kad ćeš naučit „ ? ,“Mudžahedinova žena“(ljubavni roman s elementima trilera roman je preveden na njemački jezik,te roman „Nanosekunda“ (o smislu i besmislu života).Nije bilo vremena govoriti o preostalim njegovim romanima – knjigama „Bosna i Hercegovina bijeda nerazumijevanja-nerazumijevanje bijede „,Općina Žepče ili ključ za funkcioniranje Federacije Bosne i Hercegovine“, roman „Majstor iluzija“ te tragikomedija „Upravljanje krizom“ . Naravno postoji tu još niz kratkih priča koje je Marinčić objavio kao „Bicikl“ ,“Čovjek za uljepšavanje“ …..Premda gospodin Marinčić piše prozu večer je završio sa svojom pjesmom „Jeka „ koja je na natječaju Međunarodnog instituta za književnost „Erato“ povodom tog natječaja uvrštena u knjigu najljepših lirskih pjesama .Tokom večeri zabavljao nas je sjajni glazbeni gost Mirko -Švenda -Žiga. Ante Marinčić je donirao udruzi „Voli Život“ svoje romane kako bi se od prodaje romana prikupila sredstva za rad udruge. Oni koji nisu uspjeli prisustvovati manifestaciji i upoznati ovog sjajnog hrvatskog književnika Marinčića možete ga potražiti na „Ludbreškom sejmu „ na prodajnom štandu udruge „Voli Život“ u samom centru srcu grada Ludbrega od 2.09 do 5.09.21.gdje će onima koji kupe roman potpisati posvetu sa svojim autogramom.