NOVO - MICRO:BIT U KNJIŽNICI!

Od danas, 4. travnja 2018. godine u Gradskoj knjižnici i čitaonici „Mladen Kerstner“ Ludbreg će se osim standardne posudbe knjiga i časopisa, multimedijalne građe moći posuditi i micro:bit paket! Korisnici Knjižnice mogu posuditi micro:bit paket na rok od 21 dan.
Što je micro:bit? Micro:bit je maleno računalo koje se može programirati, zamišljeno i oblikovano tako da učenje i podučavanje učini jednostavnim i zabavnim. Micro:bit se može upotrijebiti za sve vrste cool kreacija, od robota do glazbala mogućnosti su beskrajne. Osim uređaja, u paketu se nalaze i generalne upute kako početi raditi s uređajem, te link za web stranicu posebno prilagođenu korisnicima. Na njoj se mogu pronaći informacije: kako započeti rad, kako napraviti prve programe i gdje pronaći detaljnije informacije i više projekata u kojima se koriste micro:bitovi.
Požurite u Knjižnicu i budite prvi koji će posuditi i isprobati micro:bit paket!

Noć knjige 2018.

Priča o Kini - putopisno predavanje Ivane Sabol

Program za djecu u travnju 2018.

Program za odrasle u travnju 2018.

Ljubav prema mudrosti

Radionica primjene mobilnih aplikacija

Program -BEBE U KNJIŽNICI-

ČITATELJSKI KLUB

Bio sam na kraju zemlje. Bio sam na kraju voda. Bio sam na kraju neba. Bio sam na kraju planina. Nisam pronašao ništa što mi nije prijatelj.

Navajo izreka

Upišite se na našu mail listu